Klubsko prvenstvo 2020

Pozdravljeni!

Včeraj v soboto 12.9. se je zgodil ponovno veliki pok GK Velenje – klubsko prvenstvo za klubske prvake v posameznih kategorijah. Turnir se je odigral na golf igrišču Ptuj. Vreme kot bi si ga vsi golfisti želeli v tem času. Sončno, ne previsoke temperature in zelo dobro vzdušje k čemer je prispevala tudi primerna udeležba. 44 članov in članic GK Velenje se je odločilo, da je klubsko prvenstvo le tisto, ki nas drži v pravi kondiciji pripadnosti in dobrega razpoloženja. Igrišče je bilo kljub težavam s sušnim obdobjem dobro pripravljeno, imeli smo premikanje brez kazni na nizko košenih delih in premikanje na zelenicah, če je bila poškodba v smeri zastavice. Zaželi smo ob 10.00 in okoli treh končali z igro. Po igri je GK Velenje kot običajno za klubsko prvenstvo pokril stroške kosila in pijače. Vzdušje je bilo zares prijetno kar se lahko vidi tudi na slikcah v galeriji. Praktične nagrade so prispevali Adesco, Telemach in Rdeča dvorana. Tekmovali smo v več jakostnih skupinah, moški v treh, ženske v dveh in mladinci posebej – neto rezultati. Za klubskega prvaka pa šteje samo bruto rezultat.

In sicer so to:

Klubski prvak za leto 2020 pri je VRTAČNIK BOŠTJAN

Bruto zmagovalka za leto 2020 pri ženskah je POLOVŠAK GERTRAUD

Bruto zmagovalec za leto 2020 pri mladincih je LAH JURIJ

Rezultati neto:

Moški: Skupina 0-19,9 prvo mesto Jeriha Dušan, drugi Korenič Slavko, tretji Lah Zdenko

Skupina 20,0-29,9 prvo mesto Skok Viljem, drugi Jerič Marjan, tretji Napotnik Drago

Skupina 30,0-54 prvo mesto Djordjevič Alen, drugi Ževart Rok, tretji Drstvenšek Rafael.

Ženske: Skupina 0-29,9 prvo mesto Brodnik Melita, druga Korenič Majda, tretja Glavač Andreja

Skupina 30,0-54 prvo mesto Ramšak Desanka, druga Praznik Janja, tretja Gjerkeš Milojka

Mladinci: Prvo mesto Vrtačnik Tjaš, drugi Rednjak Rok, tretji Vrtačnik Žiga

Najbližje zastavi sta bila Ževart Rok in Glavač Andreja, najdaljši udarec pa je uspel Djordjevič Alenu in Ramšak Desanki.

Naslednji in zadnji uradni HCP turnir GK Velenje v 2020 je v začetku oktobra v Moravcih.

V galeriji pa kot rečeno utrinki dobrega razpoloženja.